Najczęściej obdarowywani

Pierwsza 100


Miejsce Liczba symboli
110151Adam Michnik
210141Stefan Niesiołowski
310141Gazeta Wyborcza
410141Komisja Michnika
510141Stefan Michnik
610141Grzegorz Juliusz Schetyna
710141Włodzimierz Cimoszewicz
810141Bronisław Maria Komorowski
910141Helena Michnik
1010141Ozjasz Szechter
114868Stepan Bandera
123856NKWD-Gestapo-OUN-(SB)
133228Komisja Trójstronna
143115UPA
153070NKWD
163027Grzegorz Hersz Smolar
173022Łazar Mojsiejewicz Kaganowicz
183021Jakub Berman
193016Czerwona Milicja
202994Czerwony Sztandar
212936Agnieszka Holland
222935Adolf Hitler
232935Józef Stalin - Iosif Wissarionowicz
242847Żydowskie formacje kolaboranckie w służbie Niemiec hitlerowskich
252847Żydowscy kolaboranci okresu II wojny światowej
262617UB
272569B’nei B’rith Polska
282504Żagiew, Żydowska Gwardia Wolności
292504Ryszard Młynarski
302504Anatol Fejgin
312504Adam Humer
322504Henryk Holland
332504Jakub Lejkin
342504Aba Kowner
352504Komunistyczna Partia Zachodniej Białorusi
362504Wiktor Grosz
372504Marian Spychalski
382504Dmytro Kljaczkiwśkyj - Kłym Sawur
392504Uczestnicy agresji ZSRR na Polskę 1939
402504Bolesław Bierut
412504Organizacja Ukraińskich Nacjonalistów (OUN)
422504Kujbyszewiacy
432504Salomon Morel
442504Antifa Polen
452504Centralne Biuro Komunistów Polskich
462504Lista żydowskich homoseksualnych pedofilii !
472504Józef Andrzej Szeryński
482504Różowy Salon
492504Paweł Śpiewak
502504Ołeh Tiahnybok
512504Kazimierz i Alicja Graff
522504Mieczysław Mietkowski
532504Stefan Jędrychowski
542504Leopold Trepper
552504Henryk Dornbaum
562504Izaak Stolzman – Zdzisław Kwaśniewski
572504Konstanty Gebert
582504Leon Chajn
592504Jüdischer Ordnungsdienst
602504Grupa 13, trzynastka, Urząd do Walki ze Spekulacją
612504Oskar Lange
622504Pakt Hitler-Stalin z dn.28 września 1939r.
632504Gerszon Szyr
642504Komunistyczna Partia Zachodniej Ukrainy
652504Marian Cimoszewicz
662504Mykoła Łebed
672504Agnieszka Graff
682504Iwan Sierow
692504Andrzej Szeptycki
702504Roman Szuchewycz
712504XIII Brygada Międzynarodowa im. Jarosława Dąbrowskiego
722504Roman Romkowski
732504Jozef Światło
742504Jan Śpiewak (Stinger)
752504Helena Wolińska-Brus
762504Józef Różański
772504Mirosław Onyszkewycz
782504Maksymilian Schnepf
792504Henryk Toruńczyk
802504Wacław Komar
812504Zygmunt Bauman
822504Tadeusz Diatłowicki
832504Ferdynand Chaber
842504Hilary Minc
852504Petro Olijnyk
862504Piotr Śmietański
872504Tewje Bielski
882504Maria Gurowska lub Górowska
892504Karol Świerczewski
902504Leo Chochberg
912504Bolesław Konstanty Gebert
922504Julia Brystygier
932504Feliks Kon
942504Julian Polan-Haraschin
952504Ryszard Schnepf i Dorota Wysocka-Schnepf
962504Józef Cyrankiewicz
972504Aron Pałkin
982504Henryk Wujec
992504Jerzy Vaulin
1002504Wasilij Michajłowicz Zarubin