Najczęściej obdarowywani

Pierwsza 100


Miejsce Liczba symboli
12894Rzeź wołyńska
22892Rzeź w Małopolsce Wschodniej
32729135 metod zamęczania Polaków przez UON-UPA
42492Zbrodnie band UPA
52428Rebelia OUN- wrzesień 1939 rok
62418Zadwórze
72220Polska operacja NKWD
82006Zygmunt Jan Rumel
91820Witold Pilecki
101796Deportacje obywateli polskich przez ZSRR w latach 1939-1941
111785Masakry Więzienne NKWD 1941
121705Generalny Plan Wschodni
131682Pacyfikacja Zamojszczyzny
141662Zbrodnia katyńska
151648Zbrodnia w Ihrowicy (Rzeź Wigilijna)
161644Zbrodnia w Nalibokach
171642Zbrodnia w Koniuchach
181622Zbrodnia w Hucie Pieniackiej
191609Dzieci Zamojszczyzny
201597Henryk Dobrzański
211579Jan Bytnar
221548Mord profesorów lwowskich
231548Zagłada kościoła rzymskokatolickiego przez OUN-UPA
241543Ukraińskie ofiary OUN-UPA
251534Akcja "Burza" we Lwowie, powstanie lwowskie
261514Obrona Grodna 1939
271495Żołnierze wyklęci
281489Przymusowe wysiedlenie Polaków ze Lwowa
291488Mordy w Tomaszówce koło Brześcia
301464Zbrodnia w Brzostowicy Małej k.Grodna
311452Zamordowanie lwowskich działaczy studenckich
321448Mord na inteligencji krzemienieckiej
331448Rebelia Skidelsko - Grodzieńska
341437Polska Samoobrona na Wołyniu
351430Polska Samoobrona w Małopolsce Wschodniej
361416Zbrodnia na dominikanach w Czortkowie
371402Atak na oddziały polskie w Rożyszczach
381378Armia Krajowa
391369Antypolska ruchawka w Stiepaniu
401356Powstanie zamojskie
411323Bitwa pod Osuchami
421320Obława augustowska
431305Polska wojna obronna - (1 IX - 6 X) 1939
441302Zbrodnie oddziałów SKW
451300Władysław Eugeniusz Sikorski
461294Zbrodnia w Uryczu 1939
471263Stanisław Basaj
481257Zbrodnia w Janowej Dolinie
491242Akcja Nieszpory
501237Rafał Władysław Kiernicki OFMConv.
511219Akcja Burza w Okręgu Lublin AK
521218Zbrodnia w Porycku (Pawliwce)
531218Akcja Burza w Okręgu Łódź AK
541218Zbrodnia w Podkamieniu
551218Akcja Burza w Okręgu Stanisławów AK
561218Akcja Burza w Okręgu Polesie AK
571218Zbrodnia w Woli Ostrowieckiej
581218Akcja Burza na Wołyniu
591218Akcja Burza w Okręgach Wilno i Nowogródek AK
601217Wilno
611217Akcja Burza w Obszarze Warszawskim AK
621217Akcja Burza w Okręgu Radom-Kielce AK
631217Obrona Wilna 1939
641217Akcja Burza w Okręgu Tarnopol AK
651217Akcja Burza w Okręgu Białystok AK
661212Powstanie czortkowskie 1940
671212Akcja Burza
681211Akcja Burza w Okręgu Kraków AK
691206Lwów
701206Ostra Brama w Wilnie
711204Kazimierz Sosnkowski
721201Hieronim Dekutowski
731194Pál Teleki hrabia Szék
741194Obrona Przebraża
75119322 września 1939 - Brześć - defilada braterstwa sowiecko-niemieckiego
761193Bitwa pod Szackiem
771193Zbrodnia w Miechowicach
781192Narodowe Siły Zbrojne (NSZ)
791192August Emil Fieldorf
801192Antoni Żubryd
811192Jerzy Bokłażec
821192Józef Konstanty Olszyna-Wilczyński
831192Roman Longchamps de Bérier
841192Obrona Lwowa 1939
851192Zygmunt Edward Szendzielarz
861192Zbrodnia w Owczarni
871192Zbrodnia w Przyszowicach
881192Jan Piwnik
891192Stefan Paweł Rowecki
901192Stefan Kossecki
911192Tadeusz Jasiński
921192WiN
931192Ewa Matuszewska
941192Zbrodnie niemieckie w powstaniu warszawskim
951192Obrona Twierdzy Brzeskiej
961192Zbrodnia w Ciepielowie (1942)
971192Bitwa pod Husynnem
981192Polskie Siły Zbrojne
991192Maciej Kalenkiewicz
1001192Danuta Siedzikówna

Zaloguj się, by mieć dostęp do większej ilości opcji.
Użytkownicy on-line: