Najczęściej obdarowywani

Pierwsza 100


Miejsce Liczba symboli
12887Rzeź wołyńska
22886Rzeź w Małopolsce Wschodniej
32713135 metod zamęczania Polaków przez UON-UPA
42484Zbrodnie band UPA
52420Rebelia OUN- wrzesień 1939 rok
62375Zadwórze
72216Polska operacja NKWD
81980Zygmunt Jan Rumel
91803Witold Pilecki
101791Deportacje obywateli polskich przez ZSRR w latach 1939-1941
111784Masakry Więzienne NKWD 1941
121700Generalny Plan Wschodni
131662Zbrodnia katyńska
141657Pacyfikacja Zamojszczyzny
151644Zbrodnia w Nalibokach
161642Zbrodnia w Koniuchach
171634Zbrodnia w Ihrowicy (Rzeź Wigilijna)
181600Zbrodnia w Hucie Pieniackiej
191584Dzieci Zamojszczyzny
201570Henryk Dobrzański
211565Jan Bytnar
221543Mord profesorów lwowskich
231543Ukraińskie ofiary OUN-UPA
241543Zagłada kościoła rzymskokatolickiego przez OUN-UPA
251533Akcja "Burza" we Lwowie, powstanie lwowskie
261494Żołnierze wyklęci
271488Obrona Grodna 1939
281468Mordy w Tomaszówce koło Brześcia
291464Zbrodnia w Brzostowicy Małej k.Grodna
301464Przymusowe wysiedlenie Polaków ze Lwowa
311448Rebelia Skidelsko - Grodzieńska
321437Polska Samoobrona na Wołyniu
331432Zamordowanie lwowskich działaczy studenckich
341430Polska Samoobrona w Małopolsce Wschodniej
351425Mord na inteligencji krzemienieckiej
361396Zbrodnia na dominikanach w Czortkowie
371382Atak na oddziały polskie w Rożyszczach
381378Armia Krajowa
391369Antypolska ruchawka w Stiepaniu
401352Powstanie zamojskie
411323Bitwa pod Osuchami
421320Obława augustowska
431305Polska wojna obronna - (1 IX - 6 X) 1939
441289Zbrodnia w Uryczu 1939
451287Zbrodnie oddziałów SKW
461280Władysław Eugeniusz Sikorski
471262Stanisław Basaj
481242Akcja Nieszpory
491236Zbrodnia w Janowej Dolinie
501223Rafał Władysław Kiernicki OFMConv.
511214Zbrodnia w Porycku (Pawliwce)
521214Zbrodnia w Podkamieniu
531214Zbrodnia w Woli Ostrowieckiej
541212Powstanie czortkowskie 1940
551203Wilno
561202Akcja Burza w Okręgu Stanisławów AK
571199Hieronim Dekutowski
581198Akcja Burza na Wołyniu
591197Akcja Burza w Okręgu Tarnopol AK
601197Akcja Burza w Okręgu Kraków AK
611196Akcja Burza w Okręgu Polesie AK
621196Akcja Burza
631195Lwów
641194Akcja Burza w Okręgu Łódź AK
651194Akcja Burza w Okręgu Lublin AK
661194Akcja Burza w Okręgach Wilno i Nowogródek AK
671193Akcja Burza w Obszarze Warszawskim AK
681193Akcja Burza w Okręgu Radom-Kielce AK
691193Obrona Wilna 1939
701193Akcja Burza w Okręgu Białystok AK
71119222 września 1939 - Brześć - defilada braterstwa sowiecko-niemieckiego
721192Ostra Brama w Wilnie
731184Kazimierz Sosnkowski
741181Pál Teleki hrabia Szék
751181Narodowe Siły Zbrojne (NSZ)
761181August Emil Fieldorf
771181Stefan Kossecki
781181Antoni Żubryd
791181Jerzy Bokłażec
801181Maciej Kalenkiewicz
811181Józef Konstanty Olszyna-Wilczyński
821181Roman Longchamps de Bérier
831181Obrona Lwowa 1939
841181Zygmunt Edward Szendzielarz
851181Zbrodnia w Owczarni
861181Zbrodnia w Przyszowicach
871181Jan Piwnik
881181Stefan Paweł Rowecki
891181WiN
901181Ewa Matuszewska
911181Zbrodnie niemieckie w powstaniu warszawskim
921181Obrona Twierdzy Brzeskiej
931181Zbrodnia w Ciepielowie (1942)
941181Bitwa pod Husynnem
951181Polskie Siły Zbrojne
961181Tadeusz Jasiński
971181Danuta Siedzikówna
981181Bitwa pod Szackiem
991181Zbrodnia w Miechowicach
1001181Obrona Przebraża

Zaloguj się, by mieć dostęp do większej ilości opcji.
Użytkownicy on-line: