Najczęściej obdarowywani

Pierwsza 100


Miejsce Liczba symboli
12795Zadwórze
22298Polska Samoobrona na Wołyniu
32295Polska Samoobrona w Małopolsce Wschodniej
42254Stanisław Basaj
52235Lwów
62228Henryk Dobrzański
72227Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
82170Wilno
92139Zygmunt Jan Rumel
102061Pál Teleki hrabia Szék
112058Akcja Nieszpory
122029Obrona Przebraża
132005Witold Pilecki
141994Powstanie zamojskie
151990Hieronim Dekutowski
161962Irena Sandecka
171913Organizacje podziemia antykomunistycznego 1944-1956
181870II Rzeczpospolita
191865Armia Krajowa
201811Henryk Cybulski
211810Władysław Kochański
221810Zenon Józef Jachymek
23179030 Dywizja Piechoty AK
241784Zygmunt Edward Szendzielarz
251761dr Lucyna Kulińska
261755WiN
271753Narodowe Siły Zbrojne (NSZ)
281732Jan Piwnik
291731Maciej Kalenkiewicz
301729Bitwa pod Osuchami
311727Jan Bytnar
321713Tadeusz Jasiński
331713Ewa Matuszewska
341690Akcja "Burza" we Lwowie, powstanie lwowskie
351675Józef Konstanty Olszyna-Wilczyński
361675Ruch Obywatelski Polski Śląsk
371675Stefan Kossecki
381672Ks. Zdzisław Peszkowski
391645Konfederacja Tatrzańska
401642Obrona Grodna 1939
411608Stefan Paweł Rowecki
421577Polskie Siły Zbrojne
431561Henryk Mosing
441554Rudolf Weigl
451544Władysław Anders
461534Stanisław Maczek
471534Stanisław Franciszek Sosabowski
481522August Emil Fieldorf
491519Polska wojna obronna - (1 IX - 6 X) 1939
501510Żołnierze wyklęci
511439Ewa Siemaszko
521437Edward Prus
531436Władysław Siemaszko
541415Stowarzyszenie Upamiętnienia Ofiar Zbrodni Ukraińskich Nacjonalistów
551407Roman Longchamps de Bérier
561406Antoni Żubryd
571404Danuta Siedzikówna
581403Franciszek Kleeberg
591389Jan Niewiński
601381Bronisław Szeremeta
611380Samodzielna Grupa Operacyjna Polesie
621378Dragan Mihajlo Sotirović
631377Ron Jeffery
641377Konrad Czesław Bartoszewski
651376Wiktor Poliszczuk
661375Andrzej Rudolf Czaykowski
671375Antoni Olechnowicz
681375Józef Franczak
691375Franciszek Jerzy Jaskulski
701372Jerzy Bokłażec
711368Powstanie czortkowskie 1940
721357Światowy Kongres Kresowian
731336Franciszek Przysiężniak
741332Cichociemni
751331Memoriał
761312Prof. Ryszard Szawłowski
771307Władysław Eugeniusz Sikorski
781290Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej
791285Ostra Brama w Wilnie
801282Rafał Władysław Kiernicki OFMConv.
811282Witalij Masłowski
821282Akcja Burza
831281Henryk Pająk
841279ks.Wacław Karłowicz
851270Akcja Burza na Wołyniu
861268Akcja Burza w Okręgu Tarnopol AK
871264Akcja Burza w Okręgu Lublin AK
881264Akcja Burza w Okręgach Wilno i Nowogródek AK
891264Akcja Burza w Okręgu Stanisławów AK
901264Akcja Burza w Okręgu Łódź AK
911263Akcja Burza w Okręgu Białystok AK
921262Akcja Burza w Okręgu Polesie AK
931262Akcja Burza w Obszarze Warszawskim AK
941262Akcja Burza w Okręgu Radom-Kielce AK
951259Bitwa pod Husynnem
961259Bitwa pod Szackiem
971248Stanisław Kasznica
981248Polskie Państwo Podziemne
991244Zdzisław Broński
1001242Obrona Wilna 1939

Zaloguj się, by mieć dostęp do większej ilości opcji.
Użytkownicy on-line: